Produkty

Produkcja pościeli - produkcja kompletów z kory

Jesteśmy polskim producentem pościeli bawełnianej z kory. Oferujemy szeroki wybór kompletów pościeli dla sklepów i do hoteli, w rozbudowanej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Zawsze w dobrej cenie hurtowej, zawsze w doskonałej jakości.

Pościel bawełniana, którą produkujemy

Produkujemy komplety pościeli z kory tylko z wysokiej jakości materiałów. Są to pościele produkowane z najwyższą precyzją. Kora to materiał, który wyróżnia wklęsło – wypukła faktura, natomiast jej specyfika zapobiega gnieceniu i pozwala utrzymać wciąż atrakcyjny wygląd bez prasowania.

Dzięki takim właściwościom jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, po które sięga bardzo wiele osób. Jego uniwersalność jest bardzo populara i doceniania, ponieważ komplety pościelowe z kory, które produkujemy, sprawdzają się przez cały rok, z wyjątkiem jedynie mroźnych nocy. Dzięki bardzo rozbudowanej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej można bez problemu wybrać najlepszy dla siebie komplet pościeli z kory.

 

Specyfikacja

 

Produkowana przez nas pościel może mieć taki skład do wyboru:

100% bawełna
70% bawełna + 30% poliester
100% poliester

 

Produkujemy pościel o wymiarach:

90/120 cm
110/140 cm
140/200 cm
160/200 cm
180/200 cm
220/200 cm

Jesteś zainteresowany produktem

Skontaktuj się i przekonaj o wysokiej jakości naszych produktów, zamów bezpłatne próbki materiałów!

kontakt z nami

Produkujemy pościele, które nie tylko odznaczają się wyjątkową trwałością, ale też które zdobią pomieszczenie.

Szczególnie właściwości tego materiału docenią dorośli, którzy pragną cieszyć się komfortowym snem, a także odpowiednim dopasowaniem pod względem stylistycznym pościeli do swojego wnętrza. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia potencjalnego sprzedawcy, który pragnie poszerzyć swoją ofertę oraz zyskać nowych odbiorców.

Nowoczesne wzornictwo

Przedstawione poniżej komplety pościeli z kory są bardzo delikatne, a pod względem wizualnym oferują interesujące, nowoczesne wzornictwo, które wpływa także na elegancję pomieszczeń. Trwałość materiału zapewnia długotrwałe użytkowanie kompletu, przy zachowaniu jego walorów użytkowych oraz wzrokowych.

Pościele od producenta dla klientów indywidualnych, do sklepów odzieżowych i z pościelą, a także dla hoteli i pensjonatów – sprawdź naszą ofertę hurtową

W zależności od potrzeby oraz indywidualnych predyspozycji Klientów hurtowych producent kompletów pościeli oferuje bardzo szeroki wybór pod względem rozmiaru, który obejmuje zakres od tych najmniejszych, na pojedyncze łóżko, czyli 90/120 cm, aż po komplety pościelowe z kory 220/200 cm, które idealnie pasują jako przyobleczenie kołdry i poduszek w prywatnych domach, a nawet w bogatych apartamentach hotelowych.

Pościel prana w pralce i bez prasowania

Komplety pościeli z kory można prać w pralce i używać przy tym zwykłych proszków i płynów. Co więcej, producent pościeli zapewnia niską i atrakcyjną pod względem cenowym ofertę, która rzutuje na nałożenie wyższej marży przez sprzedawcę, a tym samym uzyskania lepszego zarobku przy wciąż niskich kosztach dla konsumentów finalnych.

 

Producent pościeli, czyli nasza firma, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku w obsłudze Kontrahentów biznesowych, dzięki czemu każde zamówienie dociera do partnerów sprawnie i szybko.

 

Cenimy sobie również naszą lokalizację, w centralnej Polsce (woj. łódzkie), która pozwala nam na pozostawanie we względnie niedużej odległości od wszystkich naszych partnerów biznesowych.

Oferta hurtowa od producenta, dostępna dla każdego

Wszystkie rozmiary są bardzo uniwersalne i mogą stanowić wyposażenie zarówno klientów indywidualnych, pośród których można znaleźć swoich finalnych konsumentów, jak i kontrahentów biznesowych, którzy prowadzą usługi związane z noclegami w różnych obiektach tymczasowego zakwaterowania.

 

Producent kompletów pościeli oferuje produkt prosty i tani w utrzymaniu pod względem czystości, który pod wpływem prania nie traci intensywności barw.

Produkując pościel, myślimy przede wszystkim o tym, jakiego produktu sami oczekiwalibyśmy jako konsumenci. A następnie szukamy dla produktu jak najniższej ceny.

Dobra pościel jest niezwykle ważna, ponieważ jest jednym z tych elementów, bez których ciężko jest sobie wyobrazić nocny wypoczynek w komfortowych warunkach. U nas kupisz hurtowo pościel bardzo dobrej jakości, która dodatkowo wyróżnia się estetyką. Mamy najlepsze produkty w swojej ofercie. Jesteśmy producentem pościeli, prowadzącym produkcję w całości na terenie Polski. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów i 100% zadowolenie klientów.

Dobra pościel, czyli jaka?

Najlepsza inwestycja to zakup pościeli w komplecie – w jednym zestawie można znaleźć wszystko to, co jest niezbędne. Dzięki temu nie trzeba już poświęcać czasu na kompletowanie oddzielnie wszystkich elementów – wystarczy jedynie wybrać interesujący wzór, kolor oraz rozmiar. Gotowe komplety pościeli łatwo jest wpasować w aranżację każdej sypialni.

Dobre pościele producent w Polsce szyje z materiałów wysokiej jakości. Te powinny być:

  • przyjazne dla skóry,
  • przystosowane do prania w pralce,
  • niegniotące się (chyba nikt nie lubi czasochłonnego zajęcia, jakim jest prasowanie pościeli).

Dobra pościel powinna być też uniwersalna, co oznacza, że jej zastosowanie jest komfortowe zarówno w chłodne jesienne i zimowe dni, jak i w czasie gorącego lata.

Przeglądając oferty kompletów pościeli, warto stawiać na producentów oferujących bardzo duży wybór kolorów, rozmiarów i wzornictwa. W takich ofertach każdy będzie mógł znaleźć coś dla sobie.

Dlaczego warto zamówić produkcję pościeli właśnie w naszej fabryce?

J&M to najlepszy producent tkanin pościelowych z kory. Dzięki rozbudowanej gamie kolorystycznej, różnorodnemu wzornictwu i dostępności różnych rozmiarów pościeli, oferta ta skierowana jest do każdego.

Bez wątpienia J&M to najlepsi producenci pościeli w łódzkiem. Wyroby powstają w Dłutowie (nieopodal znajdują się Pabianice), jednak polska pościel hurt wysyłana jest do każdego miejsca w kraju.

Firma nie bez przyczyny jest najlepszym producentem kompletów pościeli z kory. Materiał wykorzystywany do szycia pościeli ma wiele właściwości, które bez wątpienia zostaną docenione przez ich nabywców, którzy chcą cieszyć się bezpiecznym i komfortowym snem. Taka pościel wizualnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a spanie pod nią jest bardzo przyjemne.

J&M to producent pościeli hotelowej, domowej czy dostarczanej do sklepów, gdzie jest ona sprzedawana dalej do indywidualnych gospodarstw domowych. To firma, której produkty będą zdecydowanie lepszym wyborem niż modele pościeli pochodzące spoza granic kraju, często wątpliwej jakości.

 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Pozostałe kategorie

Kontakt

Zamów bezpłatne próbki materiałów i przekonaj się o wysokiej jakości produkowanych przez nas prześcieradeł, pościeli, ręczników i innych wyrobów tekstylnych!

Zadzwoń +48 783 747 496 lub napisz