fbpx

Komplety pościeli

Prezentujemy wykonany z wysokiej jakości materiałów komplet pościeli z kory. Jest to materiał, który wyróżnia wklęsło – wypukła faktura, natomiast jej specyfika zapobiega gnieceniu i pozwala utrzymać wciąż atrakcyjny wygląd bez prasowania. Dzięki takim właściwościom jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, po które sięga bardzo wiele osób. Jego uniwersalność jest bardzo populara i doceniania, ponieważ komplety pościelowe z kory sprawdzają się przez cały rok, z wyjątkiem jedynie mroźnych nocy. Dzięki bardzo rozbudowanej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej można bez problemu wybrać najlepszy dla siebie komplet pościeli z kory.

Komplety pościeli zachwycają pięknymi kolorami i  prezentują najnowsze trendy wzornictwa.

Pościel bawełniana z kory

Szczególnie właściwości tego materiału docenią dorośli, którzy pragną cieszyć się komfortowym snem, a także odpowiednim dopasowaniem pod względem stylistycznym pościeli do swojego wnętrza. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia potencjalnego sprzedawcy, który pragnie poszerzyć swoją ofertę oraz zyskać nowych odbiorców. Przedstawione poniżej komplety pościeli z kory są bardzo delikatne, a pod względem wizualnym oferują interesujące, nowoczesne wzornictwo, które wpływa także na elegancję pomieszczeń. Trwałość materiału zapewnia długotrwałe użytkowanie kompletu, przy zachowaniu jego walorów użytkowych oraz wzrokowych. W zależności od potrzeby oraz indywidualnych predyspozycji Klientów hurtowych producent kompletów pościeli oferuje bardzo szeroki wybór pod względem rozmiaru, który obejmuje zakres od tych najmniejszych, na pojedyncze łóżko, czyli 90/120 cm, aż po komplety pościelowe z kory 220/200 cm, które idealnie pasują jako przyobleczenie kołdry i poduszek w prywatnych domach, a nawet w bogatych apartamentach hotelowych.

Pościel prana w pralce i bez prasowania

Komplety pościeli z kory można prać w pralce i używać przy tym zwykłych proszków i płynów. Co więcej, producent pościeli zapewnia niską i atrakcyjną pod względem cenowym ofertę, która rzutuje na nałożenie wyższej marży przez sprzedawcę, a tym samym uzyskania lepszego zarobku przy wciąż niskich kosztach dla konsumentów finalnych. Producent pościeli, czyli nasza firma, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku w obsłudze Kontrahentów biznesowych, dzięki czemu każde zamówienie dociera do partnerów sprawnie i szybko.

Wzory dla każdego

Wszystkie rozmiary są bardzo uniwersalne i mogą stanowić wyposażenie zarówno klientów indywidualnych, pośród których można znaleźć swoich finalnych konsumentów, jak i kontrahentów biznesowych, którzy prowadzą usługi związane z noclegami w różnych obiektach tymczasowego zakwaterowania. Producent kompletów pościeli oferuje produkt prosty i tani w utrzymaniu pod względem czystości, który pod wpływem prania nie traci intensywności barw.