WSPÓŁPRACA

Sprzedaż hurtowa

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam zaoferować Państwu niebanalne, praktyczne i wysokiej jakości produkty.

Oferta

Przedstawiamy Państwu, jako producent, naszą ofertę na artykuły domowe. Są nimi nie tylko prześcieradła (zarówno prześcieradła frotte i prześcieradła jersey z gumką) ale również komplety ręcznikowe – dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, komplety pościelowe – dostępne w szerokiej skali rozmiarowej, a także kołdry i poduszki oraz koce. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam zaoferować Państwu niebanalne, praktyczne i wysokiej jakości produkty.

Produkujemy również dzianiny pod indywidualne zamówienia naszych Klientów.

WSPÓŁPRACA

Korzyści ze współpracy

Znakomita jakość dzięki profesjonalnemu parkowi maszyn

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nasz szeroko rozbudowany asortyment, który stanowi efekt naszej specjalistycznej pracy, czyli produkcja dzianin. Prezentowane przez nas produkty to najwyższej jakości dzianiny frotte oraz jersey, które produkujemy z wykorzystaniem innowacyjnego parku maszynowego. Kompleksowa produkcja dzianin odbywa się na miejscu, dlatego możemy zaproponować wiele możliwości oraz spełnić indywidualne zapotrzebowanie naszych Klientów.

 

Wciąż inwestujemy w nowe rozwiązania, dzięki czemu prężnie rozwijamy się na rynku oferując produkty z najwyższej półki. Wyróżnia nas nie tylko jakość, ale również możliwość zaproponowania naszym Odbiorcom asortymentu, który stanowią wyłącznie polskie produkty.

Dlaczego my?

Co wyróżnia nasze produkty

  • Wysoka jakość

  • Estetyka

  • Różnorodność wzorów

  • Szeroki wybór kolorów

Kontakt

Sprawdź i przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów, zamów bezpłatne próbki materiałów!

Zadzwoń +48 783 747 496 lub napisz