WSPÓŁPRACA

Sprzedaż hurtowa

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam zaoferować Państwu niebanalne, praktyczne i wysokiej jakości produkty.

Prześcieradła, pościele, ręczniki - sprzedaż hurtowa. Nasza oferta

Przedstawiamy Państwu, jako producent, naszą ofertę sprzedaży hurtowej na tekstylia. Są nimi nie tylko prześcieradła (zarówno prześcieradła frotte i prześcieradła jersey z gumką) ale również komplety ręcznikowe – dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, komplety pościelowe – dostępne w szerokiej skali rozmiarowej, a także kołdry i poduszki oraz koce. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam zaoferować Państwu niebanalne, praktyczne i wysokiej jakości produkty. Produkujemy prześcieradła, ręczniki i pościele dla hoteli, oddajemy do dystrybucji sklepom, a także realizujemy indywidualne zamówienia dla restauracji i innych podmiotów (np. pościel, ręczniki, prześcieradła z logo lub z nadrukami).

Produkujemy również dzianiny pod indywidualne zamówienia naszych Klientów.

WSPÓŁPRACA

Korzyści ze współpracy

Prześcieradła, pościele, ręczniki i inne produkty tekstylne, które oferujemy w sprzedaży hurtowej, są doskonałej jakości, dzięki profesjonalnemu parkowi maszyn wykorzystywanemu do produkcji

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nasz szeroko rozbudowany asortyment, który stanowi efekt naszej specjalistycznej pracy, czyli produkcja dzianin. Prezentowane przez nas produkty to najwyższej jakości dzianiny frotte oraz jersey, które produkujemy z wykorzystaniem innowacyjnego parku maszynowego. Kompleksowa produkcja dzianin odbywa się na miejscu, dlatego możemy zaproponować wiele możliwości oraz spełnić indywidualne zapotrzebowanie naszych Klientów. Prowadzisz sklep z tekstyliami i zależy Ci na ciekawych zestawach ręczników prezentowych? Potrzebujesz pościeli z własnym nadrukiem do pensjonatu? Chciałbyś zamówić prześcieradła na łóżka w dobrej cenie lub potrzebujesz ręczników łazienkowych wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, w kolorze i z nadrukiem nawiązującym do elementów reklamowych Twojej restauracji lub hotelu? Napisz lub zadzwoń do nas, wyjdziemy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom!

 

Wciąż inwestujemy w nowe rozwiązania, dzięki czemu prężnie rozwijamy się na rynku oferując produkty z najwyższej półki. Wyróżnia nas nie tylko jakość, ale również możliwość zaproponowania naszym Odbiorcom asortymentu, który stanowią wyłącznie polskie produkty.

Dlaczego my?

Co wyróżnia nasze produkty

  • Wysoka jakość

  • Estetyka

  • Różnorodność wzorów

  • Szeroki wybór kolorów

Kontakt

Zamów bezpłatne próbki materiałów i przekonaj się o wysokiej jakości produkowanych przez nas prześcieradeł, pościeli, ręczników i innych wyrobów tekstylnych!

Zadzwoń +48 783 747 496 lub napisz