PRODUKCJA

Dzianiny

Nasze dzianiny charakteryzują się najwyższą jakością oraz posiadają najlepsze parametry. Kolorystyka dzianin to katalog 40 podstawowych kolorów, które mogą ulegać dowolnym modyfikacjom.

Najwyższa jakość i parametry

Nasze dzianiny charakteryzują się najwyższą jakością oraz posiadają najlepsze parametry.

 

W stałej ofercie posiadamy dzianiny:

  • frotte w gramaturach od 110 g/m2 do 180 g/m2
  • jersey w gramaturach od 110 g/m2 do 145 g/m2

 

Kolorystyka dzianin to katalog 40 podstawowych kolorów, które mogą ulegać dowolnym modyfikacjom. Na specjalne zamówienia produkowane są dzianiny w innych gramaturach niż te posiadane w standardzie.

Szeroko rozbudowany asortyment

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nasz szeroko rozbudowany asortyment, który stanowi efekt naszej specjalistycznej pracy, czyli produkcja dzianin. Prezentowane przez nas produkty to najwyższej jakości dzianiny frotte oraz jersey, które produkujemy z wykorzystaniem innowacyjnego parku maszynowego. Kompleksowa produkcja dzianin odbywa się na miejscu, dlatego możemy zaproponować wiele możliwości oraz spełnić indywidualne zapotrzebowanie naszych Klientów.

Wciąż inwestujemy w nowe rozwiązania, dzięki czemu prężnie rozwijamy się na rynku oferując produkty z najwyższej półki. Wyróżnia nas nie tylko jakość, ale również możliwość zaproponowania naszym Odbiorcom asortymentu, który stanowią wyłącznie polskie produkty.

Z perspektywy Klienta liczy się wysoka jakość każdego zakupionego artykułu. Jest to cel, który pragniemy osiągać każdego dnia w istotnej części naszego przedsiębiorstwa, którą stanowi produkcja dzianin.

od 110 g/m2 do 180 g/m2

Dlatego oferujemy polskie dzianiny frotte o zróżnicowanej gramaturze, wynoszącej od 110 g/m2 aż do 180 g/m2.

 

Niezrównanym i bezkonkurencyjnym pod względem jakości elementem naszej produkcji jest również dzianina jersey. Jej dostępna praktycznie od ręki gramatura obejmuje zakres od 110 g/m2 do 145 g/m2

Naszym atutem jest także spełnianie indywidualnych życzeń Klientów. W związku z tym zapewniamy realizację osobistych oczekiwań względem odmiennej niż przedstawiona powyżej gramatury. Dotyczy to zarówno jersey, jak i frotte.

 

Nieocenioną zaletą jest ponadto możliwość oferowania odbiorcom szerokiej gamy kolorystycznej naszych produktów, której paleta demonstruje aż 40 podstawowych pigmentów. Indywidualne zamówienia przewidują również możliwość modyfikowania barw oraz skomponowanie, jak i zrealizowanie najbardziej dopasowanego do oczekiwań Klientów zamówienia.

Kontakt

Sprawdź i przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów, zamów bezpłatne próbki materiałów!

Zadzwoń +48 783 747 496 lub napisz