Produkty

Ręczniki

Oferujemy miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a do tego wyróżniające się estetycznym wyglądem ręczniki. Materiały wykorzystane do produkcji naszych kompletów są wykonane w Polsce.

Kilkuczęściowe
komplety ręczników

Komplety ręczników w wersji 2,3 i 6 częściowej. Prezentowane zestawy ręczników zostały wykonane z najlepszej jakości 100 procent bawełny, czyli jednego z najbardziej docenianych oraz popularnych włókien naturalnych, które gwarantują wysoką wchłanialność wody, czyli higroskopijność, jak i zapewniają komfort oraz delikatność podczas użytkowania.

 

Doskonały wybór na prezent ślubny, dla osób, które urządzają dopiero własne gospodarstwo domowe lub po prostu cenią sobie spędzanie wolnego czasu na basenie czy innych formach wodnej rekreacji.

Komplety ręczników kuchennych

Produktem bardzo przydatnym i poręcznym w kuchni jest ręcznik kuchenny. Powinien być on ładny i wytrzymały, ponieważ poddawany jest wielokrotnemu praniu. By służył jak najdłużej, warto wybierać ścierki kuchenne z chłonnych i dobrze wykończonych tkanin, które nie będą się strzępić, blaknąć i tracić włókien.

 

Rodzaje haftów: owoce, warzywa, tea&coffe, kubeczki, wałki, kucharze.

Jesteś zainteresowany produktem

Skontaktuj się i przekonaj o wysokiej jakości naszych produktów, zamów bezpłatne próbki materiałów!

kontakt z nami

Produkty z tej kategorii

Ręcznik z haftem w pudełku

Ręczniki mogą być pięknym dopełnieniem wystroju każdej łazienki. Należy zatem zawsze wybierać produkty, które spełniają nasze oczekiwania.

 

Dobry jakościowo ręcznik musi być przyjemny w dotyku, dobrze wykończony, estetyczny i odporny na uszkodzenia, blaknięcie, rozciąganie, nie powinien również pozostawiać skrawków materiałów i pyłu.

Jesteś zainteresowany produktem

Skontaktuj się i przekonaj o wysokiej jakości naszych produktów, zamów bezpłatne próbki materiałów!

kontakt z nami

Produkty z tej kategorii

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Pozostałe kategorie

Kontakt

Sprawdź i przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów, zamów bezpłatne próbki materiałów!

Zadzwoń +48 783 747 496 lub napisz