fbpx

O firmie

Firma J&M istnieje w branży tekstylnej od 2009 roku. Główną gałąź naszej działalności stanowi produkcja prześcieradeł z dzianin typu frotte i jersey. Własny park maszyn dziewiarskich do produkcji tych dzianin pozwala nam dostosować się do potrzeb jakościowych i cenowych naszych klientów. Pozostałą część naszej produkcji stanowią komplety ręczników, komplety pościeli, prześcieradła z kory i bawełny płaskiej oraz podkłady na materac. Nasze wyroby charakteryzują się znakomitą jakością i estetyką oraz różnorodnością wzorów i kolorów. W swojej ofercie posiadamy również kołdry, poduszki, narzuty, koce, ścierki itp. Staramy się aby nasza oferta była na tyle szeroka aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i trafiła w gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Zajmujemy się głównie zaopatrzeniem hurtowni, sklepów, firm BHP, hoteli i punktów handlowych na terenie całego kraju. W celu zapewnienia kompleksowej jakości usług naszym klientom dostarczamy nasze towary i produkty bezpośrednio do siedziby zamawiającego własnym transportem lub za pomocą usług kurierskich.

Naszą dewizą jest 100% zadowolenia Klienta oraz rozwój firmy w kierunku podnoszenia jakości i konkurencyjności na rynku.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów.

Zespół J&M

Firma J&M wspiera akcję Szlachetna Paczka!

Podziękowania: