Kołdry i poduszki

Nasza rozbudowana oferta zawiera szeroki asortyment poduszek oraz kołder, sprzedawanych osobno lub w kompletach. Wszystkie są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wypełnień, które gwarantują ciepło i optymalną przewiewność, jak i długotrwałe użytkowanie. Prezentowane kołdry stanowią bardzo wysokiej jakości wyrób z włókien poliestrowych, które pozwalają na pranie w wysokich temperaturach bez obawy o ewentualne odkształcenia. Co więcej, stanowią idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ nie przyciągają kurzu oraz roztoczy, a pranie pozwala na pozbycie się pozostałych drobnoustrojów.

Zestawy kołder i poduszek są lekkie oraz antystatyczne. Poliestrowe wypełnienie gwarantuje idealną imitację puchu, a także dobrą izolację cieplną, szczególnie w okresie jesiennym oraz wiosennym. Dzięki temu spełniają najwyższe wymagania pod względem jakościowym oraz użytkowym.

Łatwe w utrzymaniu, a także wytrzymałe, pozwalają na długotrwałe korzystanie z produktu. Kołdry są dostępne w czterech uniwersalnych i najczęściej stosowanych rozmiarach, czyli 140/200 cm, 160/200 cm, 180/200 cm, 220/ 200 cm, co wpływa na bardzo częsty wybór właśnie tych produktów. Bez problemu można dobrać do nich odpowiednią pościel.

Ważnym czynnikiem jest tutaj również cena, która przy wysokiej jakości stanowi jedną z najniższych dostępnych na rynku. Zestawy kołder i poduszek to bardzo lekkie, a także niezbędne wyposażenie tak w domach prywatnych, jak i obiektach hotelowych, czy zajmujących się noclegiem i zakwaterowaniem grupowym.

Oferowane poduszki są bardzo miękkie, puszyste, a także sprężyste, dzięki czemu nie odkształcają się i powracają do swojej pierwotnej formy. Dostosowują się również do użytkownika i zapewniają komfortowy i nieprzerwany sen. Do ich produkcji również wykorzystano włókna poliestrowe, które zapewniają przewiewność oraz nieosadzanie się alergenów na materiale. Wypełnienie nie zbija się podczas eksploatacji poduszki, co zapewnia zachowanie właściwości produktu przez długi czas.

Zestawy kołder i poduszek wyróżniają się bardzo niskimi cenami, gównie przy zakupie hurtowym. Jednoczesne zachowanie wysokiej jakości wykonania oraz wykończenia, a także łatwości w utrzymaniu czystości gwarantuje oszczędność czasu i niewielkie koszty wyposażenia, z którego w szczególności korzystają firmy z branży hotelarskiej nawet z bardzo rozbudowaną bazą noclegową.

Opakowanie w formie transparentnej torby zapewni łatwe przechowywanie produktu, z naciskiem na zabezpieczenie go przed niekorzystnym wpływem kurzu, wilgotności i temperatury.