Dzianiny Jersey – idealne na prześcieradła

Prześcieradło z dzianiny jersey
Miękkie i delikatne w dotyku – dzianiny jersey należą do uniwersalnych materiałów często wykorzystywanych do produkcji bielizny pościelowej, prześcieradeł, ale też wygodnych sukienek czy spodni.

Dzianiny jesrey na prześcieradła, z których powstają oferowane przez nas produkty, to materiały o wysokiej jakości włókien, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe, miłe w użytkowaniu i nie niszczą się nawet po wielu praniach. Ich praktyczny atut to także brak konieczności prasowania lub maglowania, bowiem w praniu dzianina jersey nie gniecie się nadmiernie i równo rozwieszona pozwala na użytkowanie niemal natychmiast po wysuszeniu.

Dzianiny jersey dzięki zawartości włókien bawełny pozwalają skórze swobodnie oddychać, zapewniając jej dobre samopoczucie i brak podrażnień. To dlatego wykorzystywane są na prześcieradła, dając możliwość wypoczynku po ciężkim dniu, pośród wygodnej i miłej w dotyku pościeli.

J&M od lata działa jako producent na polskim rynku tekstylnym, proponując swoim Klientom dzianiny takie, jak jersey, powstające dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. Jako wieloletni producent dzianin jersey, specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom pościeli oraz prześcieradeł z jerseyu, dostępnych w zróżnicowanych gramaturach: od 110 g/m2 do 145 g/m2. W zależności od potrzeb naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować ich zamówienia na nietypowe, odbiegające od wspomnianego zakresu, materiały bieliźniane lub na prześcieradła.

Atutem, który posiadamy jako polski producent dzianin, jest również bogata paleta kolorystyczna naszych dzianin, obejmująca aż 40 podstawowych pigmentów. Także w tej kwestii jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb Odbiorców, modyfikując i zmieniając barwy, aby idealnie spełniały oczekiwania i pasowały do aranżacji. Wysoka jakość i korzystne ceny – to główne atuty powstających wyłącznie w Polsce materiałów takich jak dzianiny jersey. Producent dzianin J&M zapewnia gwarantowaną satysfakcję towarzyszącą ich zakupowi.