fbpx

Nasze produkty

J&M - Tekstylia dla domu

J&M to producent dzianin, który działa na rynku już od 2009 roku, produkując najwyższej jakości artykuły o charakterze tekstylnym. Przede wszystkim zajmujemy się tworzeniem wysokogatunkowych prześcieradeł z wytrzymałych dzianin, typu frotte oraz jersey.

Posiadamy własny park maszynowy, obejmujący urządzenia dziewiarskie, pozwalające produkować doskonałej jakości dzianiny, które są w 100% dostosowane do wszelkich potrzeb oraz oczekiwań – zarówno jakościowych, jak i cenowych – naszych klientów.

Ponadto oferujemy Państwu szeroki wybór kompletów ręczników, pościeli, jak również podkłady na materace i prześcieradła z kory oraz bawełny płaskiej. Jako producent dzianin, stawiamy przede wszystkim na trwałość naszych wyrobów, ale także ich niepowtarzalny wygląd. Z uwagi na zróżnicowane gusta naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne produkty z materiałów takich jak jersey oraz frotte, spośród których z pewnością każdy klient bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Liczne wzory, kolory oraz rozmiary pozwolą na dopasowanie idealnego artykułu do wszelkich potrzeb. W naszej ofercie można znaleźć również kołdry, narzuty, koce, poduszki, ścierki oraz wiele innych produktów o charakterze tekstylnym. Nieustannie obserwujemy zmieniające się trendy i poszerzamy nasz asortyment, aby móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent dzianin chętnie nawiązujemy współpracę z hurtowniami, sklepami, firmami BHP, hotelami, a także punktami handlowymi na terenie całej Polski, które chętnie korzystają z przygotowanego przez nas asortymentu. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące dostawę naszych towarów bezpośrednio do wskazanej przez Państwa siedziby.

Dbamy o stuprocentowe zadowolenie klientów oraz ciągły rozwój naszej firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani produktami wykonanymi z dobrych materiałów takich jak jersey lub frotte, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która z pewnością pozytywnie zaskoczy wszystkich klientów.